Do każdego zestawu solarnego zakupionego wraz z usługą montażu pierwszych 20 klientów w 2014 roku otrzyma system SUNCONTROL gratis.
Zadzwoń i zapytaj czy się załapiesz tel.  502685376

 

Monitoring instalacji solarnej

 

          System ten poprzez zastosowanie odpowiednich kompatybilnych ze sobą urządzeń (sterownik oraz modem) po podłączeniu do Internetu umożliwia wizualizację pracy naszego systemu solarnego. Z poziomu strony internetowej w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu  ( komputer, tablet, smartfon ) użytkownik może obserwować animację pracy pompy obiegu solarnego, jej aktualną wydajność (%) oraz natężenie przepływu (l/min). Możliwa jest łatwa zmiana nastaw czy np. uaktywnienie trybu wakacyjnego w przypadku kiedy użytkownik zapomni go włączyć po wyjeździe na urlop lub jego wyłączenie dzień przed powrotem do domu, tak by zapewnić komfort ciepłej wody. System automatycznie archiwizuje parametry pracy, co pozwala na generowanie obszernych raportów krótko- lub długoterminowych. Umożliwia to optymalizację pracy instalacji solarnej dla osiągania maksymalnych efektów wydajności systemu. System SUNCONTROL pozwala na szybkie reagowanie w przypadku nieprawidłowości w pracy, które są sygnalizowane przez wiadomość SMS lub e-mail.
        Kupując u nas system solarny do końca bieżącego roku oprócz systemu zdalnej kontroli SUNCONTROL otrzymacie Państwo roczną usługę e-serwisu Państwa instalacji za darmo. Oznacza to, że to firma OZE-EFEKT przez najbliższy rok będzie sprawdzała poprawność pracy Państwa instalacji solarnej na bieżąco, a w razie potrzeby przekazywała informacje np. o konieczności zmiany parametrów jej pracy.
Każdy zakupiony u nas zestaw solarny na osobę indywidualną objęty jest programem 45% dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Przygotowujemy nieodpłatnie pełną dokumentację oraz załatwiamy wszelkie niezbędne formalności za klienta (wystarczy jedna wizyta w banku w celu podpisania umowy dofinansowania).

Polecamy szczególnie kolektory słoneczne Poznań, solary Poznań, panele słoneczne Poznań