Szczecin fotowoltaika

Witamy mieszkańców Szczecina i okolic na stronie firmy OZE-EFEKT

               W branży energii słonecznej działamy od 2006 roku, a fotowoltaika jest naszą flagową dziedziną. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja instalacja zostanie zbudowana w najwyższym standardzie jakościowym i z najlepszych komponentów – świetnie trafiłeś. Wyróżnia nas wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej (m.in. studia i dyplom mgr w zakresie fotowoltaiki) oraz fakt, że nie zlecamy realizacji instalacji firmom podwykonawczym. Stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo (zabezpieczenia instalacji) oraz estetykę wykonania (prowadzenie przewodów, montaż rozdzielnic) – zajrzyj do działu realizacji.

Dzięki nam pozyskasz 30% dofinansowania z WFOŚiGW w Szczecinie, który wyróżnił nas jako jedyną firmę spośród wielu firm z całej Polski działających w programie dopłat. A oto dowód:

wyróżnienie Prosument
Oferujemy kompletne systemy wraz z montażem w cenie od 4800 zł brutto/kW.

Zadzwoń pod nr 506161626 i umów się na bezpłatną wizję lokalną i dobór Twojej instalacji.

Zobacz fotorelację z wykonania jednej z naszych instalacji fotowoltaicznych w Szczecinie na ul. Spadziowej (kliknij zdjęcie):

Oprócz fotowoltaiki zajmujemy się doborem i montażem gruntowych i powietrznych pomp ciepła, do których również możemy zorganizować Ci dofinansowanie (50% – w przypadku wymiany pieca na pompę ciepła, 30% – dla nowych budynków lub jeśli zachowujesz dotychczasowe źródło ciepła)

Mieszkańcy Szczecina i okolic mogą już skorzystać z dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w programie Prosument (obecnie jest to program pożyczek). Wsparciem objęta jest cała mikroinstalacja tj. panele fotowoltaiczne określane także jako moduły fotowoltaiczne, które zbudowane są z ogniw fotowoltaicznych, inwertery, falowniki, systemy montażowe instalacji fotowoltaicznych jak również montaż. Pracownicy firmy OZE-EFEKT dobiorą optymalne dla Państwa rozwiązanie oraz przedstawią analizę dotyczącą szybkości zwrotu inwestycji, a także przygotują dokumentację niezbędną do pozyskania dofinansowania na fotowoltaikę. Dotacja do fotowoltaiki w programie pożyczek wynosi 30% kosztów kwalifikowanych.