OFERTA

fotowoltaika

Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości produkowanego głównie przez europejskie firmy. Bazujemy na modułach firmy Aleo-Solar, która od ponad 20 lat produkuje panele fotowoltaiczne na terenie Niemiec. Sprawdzona techonologia i produkcja, której głównym zamysłem jest trwałość produktów narażonych na niekorzystne warunki atmosferyczne przekłada się bezpośrednio na wysokie uzyski z instalacji PV nawet po wielu latach eksplortacji. Firma Aleo-Solar ,jako jedyna w Europie oferuje 25-letnią gwarancję na wady fizyczne swoich produktów.
FOTOWOLTAIKA SZCZECINEK
FOTOWOLTAIKA SZCZECINEK
W naszych instalacjach wykorzystujemy falowniki marki SMA, FRONIUS, SOLAR EDGE lub HUAWEI. W naszej działaności nie korzystamy z chińskich zamienników i tańszych rozwiązań. Liczy się dla nas twałwe i niezawodne działanie instalacji, tak aby Klient zyskał najwyższą korzyść z przetwarzanej energii słonecznej i również poczucie bezpieczeństwa.

Pompy ciepła 

W naszych realizacjach korzystamy ze sprawdzonych urządzeń europejskich producentów. Montujemy pompy ciepła szwedzkiej firmy NIBE ,która od ponad 30 lat jest na rynku oraz niemieckiej firmy BOSH (JUNKERS). Jesteśmy specjalistami w instalacji zarówno gruntowych,jak i powietrznych pomp ciepła typu MONOBLOK i SPLIT. Oferowane przez nas urządzenia posiadają najwyższą sprawność na rynku i wpisują się do programu dofinansowań „Czyste powietrze” – klasa energetyczna A+++.
FOTOWOLTAIKA SZCZECINEK
FOTOWOLTAIKA SZCZECINEK

Rekuperacja 

Rekuperacja stanowi dopełnienie naszej oferty obejmującej systemy odnawialnych źródeł enegii. W naszym mniemaniu powinna być obecnie obowiązowym wyposażeniem nowobudowanego obiektu mieszkalnego. Tylko sprawna i wysoko wydajna wentylacja mechaniczna pomieszczeń z odzyskiem ciepła zapewni komfort oraz świeże i czyste powietrze w budynkach ,które są obecnie bardzo szczelnie docieplane. Bazujemy na rozwiązaniach renomowanych ,europejskich marek – systemach ZEHNDER, NIBE, PRO-VENT, THESSLA GREEN.
FOTOWOLTAIKA SZCZECINEK
FOTOWOLTAIKA SZCZECINEK

Fotowoltaika zintegrowana z budynkiem

Każdego roku podnosimy nasze kwalfikacje i zdobywamy nowe doświadczenie. Lubimy duże wyzwania i jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania. W związku z tym poszerzyliśmy naszą działaność o fotowoltaikę zintegrowaną z budynkiem. Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów ceniących nowoczesne techniki, niebanalny i futurystyczny wygląd własnego domu oraz otoczenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu !
FOTOWOLTAIKA SZCZECINEK