O firmie

OZE-EFEKT jest firmą usługową działającą w branży energii odnawialnej od 2006 roku.

        Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego powierzonego zadania. To sprawia, że projektowane i budowane przez nas instalacje fotowoltaiczne (nasza główna branża), solarne, pomp ciepła czy rekuperacji działają z maksymalną wydajnością oraz niezawodnie przez wiele lat.
Mimo szerokiej oferty rynkowej nie korzystamy z usług firm podwykonawczych, a wszystkie realizacje wykonujemy we własnym zakresie.

Ponadto:

       Oferujemy pomoc i doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań. Gwarantujemy profesjonalny montaż instalacji  przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Zapewniamy możliwość usytuowania paneli fotowoltaicznych zarówno w rozwiązaniach standardowych, jak połać dachu, a także nietypowych: stelaże korygujące kąt pochylenia kolektorów czy baterii słonecznych, umożliwiające montaż paneli na ścianach budynków, na powierzchni gruntu, czy też inne nietypowe rozwiązania konstrukcji nośnych kolektorów słonecznych oraz modułów PV dla optymalizacji pozyskania energii słonecznej.

Udzielamy wieloletniej gwarancji zarówno na kolektory słoneczne, moduły PV (gwarancja 15 letnia na wady fizyczne i 25lat na wydajność – najdłuższa na rynku), komponenty sprzedawanych przez nas instalacji (zgodnie z gwarancją producenta), jak również na długoterminową funkcjonalność systemów montowanych przez naszą firmę (zakupionych u nas lub powierzonych). Zapewniamy serwis instalacji w ramach gwarancji, jak również pomoc w problemach z systemami instalowanymi indywidualnie lub przez inne firmy.

Posiadamy bardzo szeroką i elastyczną ofertę handlową obejmującą zarówno kompletne instalacje fotowoltaiczne przyłączone i nieprzyłączone do sieci elektroenergetycznej, jak również poszczególne komponenty instalacji sprzedawane niezależnie od ilości i wartości zamówień.

Dysponujemy szeroką gamą pomp ciepła przewidzianych do długoletniej pracy w klimacie naszego kraju. Oferujemy urządzenia zarówno do ogrzewania domów jednorodzinnych, powierzchni przemysłowych, jak również zintegrowane z zasobnikami powietrzne pompy ciepła do przygotowania wody użytkowej.